IXFK140N20P
Partnumber:
IXFK140N20P
Manufacturer:
IXYS
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
510 in stock
SKU:
IXFK140N20P
Package
Trans MOSFET N-CH 200V 140A 3-Pin(3+Tab) TO-264