IXFK34N80
Partnumber:
IXFK34N80
Manufacturer:
IXYS Corporation
products.category:
others
Availability:
100000 in stock
Package
Power Field-Effect Transistor, 34A I(D), 800V, 0.24ohm, 1-Element, N-Channel, Silicon, Metal-oxide Semiconductor FET, TO-264, TO-264, 3 PIN