IXFK44N50
Partnumber:
IXFK44N50
Manufacturer:
Littelfuse
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 500V 44A 3-Pin(3+Tab) TO-264AA