IXFK48N50
Partnumber:
IXFK48N50
Manufacturer:
IXYS
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
386 in stock
SKU:
IXFK48N50
Package
Trans MOSFET N-CH 500V 48A 3-Pin(3+Tab) TO-264AA