IXFK64N60P
Partnumber:
IXFK64N60P
Manufacturer:
IXYS
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 600V 64A 3-Pin(3+Tab) TO-264AA