IXFM40N30
Partnumber:
IXFM40N30
Manufacturer:
IXYS
products.category:
others
Availability:
525 in stock
SKU:
IXFM40N30
Package
Trans MOSFET N-CH Si 300V 40A 3-Pin(2+Tab) TO-204AE