IXFN120N20
Partnumber:
IXFN120N20
Manufacturer:
IXYS
products.category:
MODULES
Availability:
725 in stock
SKU:
IXFN120N20
Package
Trans MOSFET N-CH Si 200V 120A 4-Pin SOT-227B