IXFN21N100Q
Partnumber:
IXFN21N100Q
Manufacturer:
IXYS CORPORATION
products.category:
others
Availability:
424 in stock
SKU:
IXFN21N100Q
Package
Power Field-Effect Transistor, 21A I(D), 1000V, 0.5ohm, 1-Element, N-Channel, Silicon, Metal-oxide Semiconductor FET, PLASTIC, MINIBLOC-4