IXFN230N10
Partnumber:
IXFN230N10
Manufacturer:
Littelfuse
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
450 in stock
SKU:
IXFN230N10
Package
Trans MOSFET N-CH 100V 230A 4-Pin SOT-227B