IXFN48N50
Partnumber:
IXFN48N50
Manufacturer:
IXYS
products.category:
MODULES
Availability:
1042 in stock
SKU:
IXFN48N50
Package
Trans MOSFET N-CH 500V 48A 4-Pin SOT-227B