IXFN50N80Q2
Partnumber:
IXFN50N80Q2
Manufacturer:
Littelfuse
products.category:
MODULES
Availability:
55700 in stock
SKU:
IXFN50N80Q2
Package
Trans MOSFET N-CH 800V 50A 4-Pin SOT-227B