IXFN55N50
Partnumber:
IXFN55N50
Manufacturer:
Littelfuse
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
361000 in stock
SKU:
IXFN55N50
Package
Trans MOSFET N-CH 500V 55A 4-Pin SOT-227B