IXFN80N50
Partnumber:
IXFN80N50
Manufacturer:
Littelfuse
products.category:
MODULES
Availability:
430 in stock
SKU:
IXFN80N50
Package
Trans MOSFET N-CH 500V 80A 4-Pin SOT-227B