IXFP180N10T2
Partnumber:
IXFP180N10T2
Manufacturer:
IXYS
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 100V 180A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB