IXFP22N65X2M
Partnumber:
IXFP22N65X2M
Manufacturer:
IXYS
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 650V 22A 3-Pin(3+Tab) OVERMOLDED TO-220