IXFP56N30X3
Partnumber:
IXFP56N30X3
Manufacturer:
IXYS
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 300V 56A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB