IXFT320N10T2
Partnumber:
IXFT320N10T2
Manufacturer:
IXYS
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 100V 320A 3-Pin(2+Tab) TO-268