IXFT32N50Q
Partnumber:
IXFT32N50Q
Manufacturer:
Littelfuse
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10020 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 500V 32A 3-Pin(2+Tab) TO-268