IXFX150N30P3
Partnumber:
IXFX150N30P3
Manufacturer:
IXYS
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 300V 150A 3-Pin(3+Tab) PLUS 247