IXFX320N17T2
Partnumber:
IXFX320N17T2
Manufacturer:
IXYS
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 170V 320A 3-Pin(3+Tab) PLUS 247