IXFX32N80Q3
Partnumber:
IXFX32N80Q3
Manufacturer:
IXYS
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 800V 32A 3-Pin(3+Tab) PLUS 247