IXFX40N90P
Partnumber:
IXFX40N90P
Manufacturer:
IXYS
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 900V 40A 3-Pin(3+Tab) PLUS 247