Partnumber: IXFX90N20Q
Manufacturer: IXYS
products.category: Diode Dynamics
Availability: 842 in stock
SKU: IXFX90N20Q
decrease increase
Package Trans MOSFET N-CH 200V 90A 3-Pin(3+Tab) PLUS 247