IXFX94N50P2
Partnumber:
IXFX94N50P2
Manufacturer:
Littelfuse
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 500V 94A 3-Pin(3+Tab) PLUS 247