IXGF30N400
Partnumber:
IXGF30N400
Manufacturer:
IXYS
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans IGBT Chip N-CH 4000V 30A 160000mW 3-Pin(3+Tab) ISOPLUS I4-PAC