IXGH30N60BD1
Partnumber:
IXGH30N60BD1
Manufacturer:
IXYS CORPORATION
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1857 in stock
SKU:
IXGH30N60BD1
Package
TRANS IGBT CHIP N-CH 600V 60A 3-PIN