IXGH30N60C3D1
Partnumber:
IXGH30N60C3D1
Manufacturer:
IXYS
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans IGBT Chip N-CH 600V 60A 220000mW 3-Pin(3+Tab) TO-247