Partnumber: IXGH32N60AU1
Manufacturer: IXYS
products.category: Diode Dynamics
Availability: 373 in stock
SKU: IXGH32N60AU1
decrease increase
Package Trans IGBT Chip N-CH 600V 60A 200000mW 3-Pin(3+Tab) TO-247AD