IXGP48N60A3
Partnumber:
IXGP48N60A3
Manufacturer:
IXYS
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans IGBT Chip N-CH 600V 48A 300000mW 3-Pin(3+Tab) TO-220