IXGR16N170AH1
Partnumber:
IXGR16N170AH1
Availability:
832 in stock
SKU:
IXGR16N170AH1
Package
Trans IGBT Chip N-CH 1700V 16A 120000mW 3-Pin(3+Tab) ISOPLUS 247