IXRH50N60
Partnumber:
IXRH50N60
Manufacturer:
IXYS
products.category:
IC CHIPS
Availability:
765 in stock
SKU:
IXRH50N60
Package
Trans IGBT Chip N-CH 600V 60A 300000mW 3-Pin(3+Tab) TO-247AD