IXTA36P15P
Partnumber:
IXTA36P15P
Manufacturer:
Littelfuse
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET P-CH 150V 36A 3-Pin(2+Tab) D2PAK