IXTA44P15T
Partnumber:
IXTA44P15T
Manufacturer:
IXYS
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET P-CH 150V 44A 3-Pin(2+Tab) D2PAK