IXTH20N60
Partnumber:
IXTH20N60
Manufacturer:
IXYS CORPORATION
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
349 in stock
SKU:
IXTH20N60
Package
MOSFET N-CH 600V 20A TO-247AD