IXTH24P20
Partnumber:
IXTH24P20
Manufacturer:
Littelfuse
Availability:
431 in stock
SKU:
IXTH24P20
Package
Trans MOSFET P-CH Si 200V 24A 3-Pin(3+Tab) TO-247AD