IXTH34N65X2
Partnumber:
IXTH34N65X2
Manufacturer:
IXYS
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 650V 34A 3-Pin(3+Tab) TO-247