IXTK62N25
Partnumber:
IXTK62N25
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
SKU:
IXTK62N25
Package
Trans MOSFET N-CH Si 250V 62A 3-Pin(3+Tab) TO-264