IXTP200N075T
Partnumber:
IXTP200N075T
Manufacturer:
IXYS
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 75V 200A 3-Pin(3+Tab) TO-220