Partnumber: IXTQ22N50P
Manufacturer: IXYS
products.category: Diode Dynamics
Availability: 701000 in stock
SKU: IXTQ22N50P
decrease increase
Package Trans MOSFET N-CH 500V 22A 3-Pin(3+Tab) TO-3P