Partnumber: IXTQ82N25P
Manufacturer: IXYS
products.category: Diode Dynamics
Availability: 577 in stock
SKU: IXTQ82N25P
decrease increase
Package Trans MOSFET N-CH 250V 82A 3-Pin(3+Tab) TO-3P