IXTT120N15P
Partnumber:
IXTT120N15P
Manufacturer:
Littelfuse
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 150V 120A 3-Pin(2+Tab) TO-268