Partnumber: IXTT170N10P
Manufacturer: IXYS
products.category: Diode Dynamics
Availability: 1519 in stock
SKU: IXTT170N10P
decrease increase
Package Trans MOSFET N-CH 100V 170A 3-Pin(2+Tab) TO-268