J21DPM-16V-KX
Partnumber:
J21DPM-16V-KX
Manufacturer:
J.S.T.MFG.CO.,LTD
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Housing RCP 16 POS 2.5mm Crimp ST Panel Mount Box