J25DPM-20V-K
Partnumber:
J25DPM-20V-K
Manufacturer:
JST Manufacturing
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Housing M 20 POS 3.5mm Crimp ST Panel Mount Box