JA1N056S202UA
Partnumber:
JA1N056S202UA
Manufacturer:
HONEYWELL SENSING AND CONTROL
products.category:
others
Availability:
100000 in stock
Package
Res POT 2K Ohm 10% 2.25W 1(Elec)/1(Mech)Turns 6.35mm (38.1 X 29.36 X 36.91mm) Solder Lug Panel Mount