JC2A-DC24V
Partnumber:
JC2A-DC24V
Manufacturer:
PANASONIC ELECTRONIC COMPONENTS
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Power Relay 24VDC 10A DPST-NO(30x19x30.4)mm THT SECOND HANDS