JC2AF-TM-DC24V-F
Partnumber:
JC2AF-TM-DC24V-F
Manufacturer:
PANASONIC ELECTRONIC COMPONENTS
products.category:
others
Availability:
1097 in stock
SKU:
JC2AF-TM-DC24V-F
Package
POWER RELAY 24VDC 10A DPST-NO(45X19X32.9)MM TOP MOUNT