JCG1212S3V3
Partnumber:
JCG1212S3V3
Manufacturer:
XP Power
products.category:
MODULES
Availability:
1326 in stock
SKU:
JCG1212S3V3
Package
Module DC-DC 12VIN 1-OUT 3.3V 3.5A 15W 8-Pin DIP Module