JLLS600.X
Partnumber:
JLLS600.X
Manufacturer:
Littelfuse
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Fuse Class T Fast Acting 600A 600V Bolt Plug 44.8 X 52.4mm CSA/UL