JM1AN-P-DC12V
Partnumber:
JM1AN-P-DC12V
Manufacturer:
PANASONIC
products.category:
Relay
Availability:
100000 in stock
Package
Power Relay 12VDC 20A SPST-NO(30.4x16x26.5)mm THT